İSTANBUL OPTİK FUARI-İSOF 2013 | Optisyenlerin Paylaşım Platformu...
Ana Sayfa
Dolar : 2,8954 Euro : 3,2659 Bist : 78.661
Ana Sayfa >> İSTANBUL OPTİK FUARI-İSOF 201321.11.2013 00:00

İSTANBUL OPTİK FUARI-İSOF 2013

İSTANBUL OPTİK FUARI-İSOF 2013


26-29 ARALIK’TA KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇIYOR


Bu haber 766 kez okundu. Türkiye, bölgedeki rolünü güçlendiren coğrafi ve politik konumu sayesinde, Optik Sektörü için her zaman önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Buna bağlı olarak son yıllarda ülkemiz ve sektörümüz adına gerçekleşen birçok olumlu ekonomik gösterge, yabancı sermaye akışına bağlı olarak büyüyen iş hacmi ve optik sektörü için yapılan birçok düzenleme ve yönetmelik, ülkemizde 2008 yılından bu yana yapılmayan Optik ve Oftalmolojik Ürünler Fuarı’nın önemini bir kez daha ortaya koymaktadır.Tüm optik sektörü profesyonelleri tarafından özlemle ve heyecanla beklenen Optik ve Oftalmolojik Ürünler Fuarı, bu yıl “İstanbul Optik Fuarı-İSOF 2013” markası ve kurumsalı ile 26-29 Aralık 2013 tarihleri arasında Atatürk Havalimanı karşısında bulunan İstanbul Fuar Merkezi (İFM) 9 ve 10.salonlardaki 11.500 m2 alanda ziyaretçilerine kapılarını açacak.

“İstanbul Optik Fuarı-İSOF 2013”, yerli ve yabancı 300’ün üzerinde markayı temsil eden tüm imalatçı, ithalatçı firma ile sayıları 5000’nin üzerinde olan tüm perakende mağazalarını, Avrupa ve Asya arasında bir köprü oluşturarak ticari bir platformda buluşturmayı ve sektörümüzün yükselen ivmesine hız kazandırmayı amaçlamaktadır.

“İstanbul Optik Fuarı-İSOF 2013” de gözlük çerçeveleri, güneş gözlükleri, spor gözlükleri, koruyucu gözlükler, gözlük kılıfları, optik camlar, kontakt lensler, kontakt lens aksesuarları ve bakım ekipmanları, güneş gözlüğü camları, Optimetrik-oftalmolojik cihazlar ve aksesuarları, optimetrik-oftalmolojik ölçüm tanı ve tedavi cihazları, optik atölye ve laboratuvar aletleri, gözlük yedek parçaları ve optik endüstri makineleri gibi ürünler fuar alanında ziyaretçilere sunulacaktır.

“İstanbul Optik Fuarı-İSOF 2013”, 2000’li yıllardan beri optik sektöründe hizmet veren, köklü ve konusunda uzmanlaşmış bir reklam ve organizasyon ajansı olan “24 Saat Ajans” ve “İhlas Fuar Hizmetleri” firmaları işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

“Hepimizin Fuarı” misyonu ve ilkesi ile gerçekleştirilecek olan “İstanbul Optik Fuarı”, Türkiye Gözlük Sanayicileri Derneği (TGSD), Gözlükçüler ve Optisyenler Konfederasyonu, Tüm Optik ve Optometrik Meslek Adamları Derneği (TOOMAD) ve optik sektörümüzü yurtiçi ve yurtdışında, almış olduğu büyük sorumluluk bilinci ile başarıyla temsil eden bir sektörel yayın organı olan “4 your eyes Optik Magazin Dergisi”nin tam ve koşulsuz destekleri ile gerçekleştirilecektir.

Ülkemizin yanı sıra Avrupa, Avrasya ve Türki Cumhuriyetleri’nden de yoğun bir ziyaretçi katılımını hedeflemekte olan “İstanbul Optik Fuarı-İSOF 2013” için yapılmış ve yapılacak tüm düzenleme ve çalışmalarını, www.istanbuloptikfuari.com web adresinden ve “4 Your Eyes Optik Magazin Dergisi” üzerinden takip edebilir ve info@istanbuloptikfuari.com mail adresi ve 0212 660 24 66 numaralı telefon ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tarih :26-29 Aralık 2013

Saatler :

26 Aralık Perşembe     10:00 – 18:00

27 Aralık Cuma            10:00 – 18:00

28 Aralık Cumartesi     10:00 – 18:00

29 Aralık Pazar            10: 00 – 18:00

Yer :

İstanbul Fuar MerkeziFuar alanının, Atatürk Havalimanına yakın oluşu, yabancı ziyaretçilerin ve Türkiye’nin diğer illerinden gelecek ziyaretçi ve katılımcıların, İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden fuar alanına kısa bir sürede ulaşmalarına imkan tanımaktadır.

E5, Tem Otoyolu ve sahil yoluna yakın bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin, Bakırköy Deniz Otobüsü iskelesine de yakın olması büyük bir avantaj.

Metro hattına yakın bulunan İstanbul Fuar Merkezi’ne, İDTM tarafından metro çıkışıyla fuar alanı arasına her yarım saatte konulan ring seferleri ile ulaşım oldukça rahat.

  Etiketler: İSTANBUL - OPTİK - FUARI

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
Get Adobe Flash player

http://www.optisyenim.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Sponsorluğunda...